Jesteś w: Strona główna Oferta Bieszczadzki rajd jesienny

Bieszczadzki rajd jesienny

05.10 - 07.10.2018

Zapraszamy na jesienną, rajdową przygodę w sercu Bieszczadów! Początek października  to okres rykowisk – przepięknych jelenich koncertów. Czas przelotów tysięcy krzyczących żurawi i rudziejącej buczyny na zboczach połonin. Najlepszy moment aby odpocząć, pobyć w naturze, złapać oddech. A wszystko to z grzbietu konia.

Podczas rajdu zapewniamy:

  • jazdę konną od 5 do 7 godzin dziennie (w zależności od długości trasy, pogody i umiejętności jeźdźców)
  • noclegi w namiotach kilkuosobowych, wiatach lub stanicach (zapewniamy maty dmuchane).
  • transport bagażu (rzeczy osobiste, sprzęt biwakowy, żywność itp. )
  • wyżywienie (śniadania, obiadokolacje robione wspólnie).
  • rajdową atmosferę, przepiękne widoki, niezapomniane wrażenia  :)

Cena: 600 zł 

Stali klienci: 550 zł (przynajmniej dwukrotne uczestnictwo w „huculskich wakacjach” lub rajdzie)

 

Ważne informacje:

Oferta skierowana do dobrze jeżdżących jeźdźców. Nie zapewniamy ubezpieczenia, każdy ubezpiecza się we własnym zakresie. Podczas rajdu posiłki są przygotowywane wspólnie, głównie na ognisku lub kuchence gazowej. Zapewniamy menażki, kubki, sztućce. Warto wziąć butelkę/termos na wodę. Możliwość zdobycia odznaki GTJ PTTK. Można przyjechać dzień wcześniej,wieczorem (nocleg w cenie). Jazdy są prowadzone w systemie naturalnym, na oklep, na podkładach żelowych. Trasa rajdu w trakcie przygotowań.

Wyposażenie uczestnika rajdu/przepędu

Jak zarezerwować miejsce?

Należy wysłać maila z danymi (Imię, Nazwisko), numer kontaktowy. Zatwierdzeniem rezerwacji jest wysłany przez nas mail zwrotny potwierdzający rezerwację a następnie wpłata przez  Państwa zadatku (bezzwrotnego w momencie rezygnacji) wysokości 200zł (do 7 dni od momentu potwierdzenia rezerwacji) na konto: Jan Myśliński, 38-709 Polana 74a, nr  53 1090 1014 0000 0001 0287 2038 (w tytule proszę wpisać: Imię i Nazwisko, rajd konny w terminie….).  Pozostała część kwoty płatna na miejscu przy rozpoczęciu rajdu.

UWAGA! Osoby niepełnoletnie są zobowiązane do przesłania Organizatorowi pisemnej zgody rodziców na udział w rajdzie (kliknij aby pobrać)

Rezerwacja i dodatkowe informacje pod telefonem: +48 501696325, +48 501597228 lub mailem tabun@tabun.pl.