Jesteś w: Strona główna Oferta Przepęd i rajd jesienny

Przepęd i rajd jesienny

07-10.11.2020
12-15.11.2020

Jesień – w przyrodzie to okres wędrówek i przygotowywań do zbliżającej się zimy. W Tabunie to czas przepędów, przeprowadzki wszystkich stad z letnich na zimowe pastwiska.  Jest to ostatnia okazja w tym roku aby zasmakować jazdy w śród całego stada. Zapraszamy wszystkich, którym nie straszna jest chłodniejsza, jesienna pogoda ( chociaż czasami bywa jak w lecie :) Jazdy są prowadzone metodą naturalną, na oklep, na podkładach żelowych.

Cena: 900 zł  (w tym nocleg w stadninie/własny śpiwór, pełne wyżywienie – śniadania i kolacje przygotowywane wspólnie, jazda konna 4-5h dziennie, przewodnik).

Dla stałych bywalców cena 850 zł (dwukrotne uczestnictwo w rajdzie lub obozie jeździeckim)

Przy rezerwacji dwóch terminów cena 1600 zł (8 dni jazdy)

Wyposażenie uczestnika rajdu/przepędu

Ważne informacje

Możliwy przyjazd dzień wcześniej, wieczorem. Osoby, które chcą jechać transportem publicznym zalecamy skorzystać z firmy NEOBUS, która dowozi do Polańczyka  o 7:00 rano skąd odbierzemy uczestników (zrzutka na paliwo). Można dojechać z dwóch kierunków: Warszawy i Wrocławia(Katowic, Krakowa, Rzeszowa). Powrót jest  o 15:30 z Ustrzyk Dl. Proszę uwzględnić to w mailu rezerwacyjnym.  Osoby, które są mocno uczulone na osy, pszczoły i szerszenie i ukąszenie może zagrażać ich życiu prosimy aby się nie zapisywały. Minimalna ilość osób to 5.

Jak zarezerwować miejsce?

Należy wysłać maila z danymi uczestnika (Imię, Nazwisko, data urodzenia, PESEL), numer kontaktowy. Zatwierdzeniem rezerwacji jest wysłany przez nas mail zwrotny potwierdzający rezerwację a następnie wpłata przez  Państwa zadatku (bezzwrotnego w momencie rezygnacji) wysokości 200zł (do 7 dni od momentu zgłoszenia) na konto: Jan Myśliński, nr 68 1020 2980 0000 2302 0101 6799 (w tytule proszę wpisać: Imię i Nazwisko, termin).  Pozostała część kwoty płatna na miejscu przy rozpoczęciu rajdu.
UWAGA:  Osoby niepełnoletnie są zobowiązane do przesłania Organizatorowi pisemnej zgody rodziców na udział w przepędzie 

.