Jesteś w: Strona główna Oferta Rajd na 30-lecie Tabunu

Rajd na 30-lecie Tabunu

Termin I: 15-21.09.2019
Termin II :22-28.09.2019

Zapraszamy na niepowtarzalny rajd z okazji 30-lecia naszej stadniny. Przez dwa tygodnie  będziemy przemierzać najpiękniejsze zakątki Bieszczadów. Towarzyszyć nam będzie rykowisko czyli przepiękne jelenie „koncerty”. Nad głowami przelecą  setki krzyczących żurawi. To najlepszy moment aby odpocząć po intensywnych wakacjach, pobyć w naturze, złapać oddech. A wszystko to z grzbietu konia. Rajd podzielony na dwa etapy 7-dniowe. Ostatniego dnia drugiego etapu (28.09) planujemy „uroczyste” ognisko.

Podczas rajdu zapewniamy:

  • jazdę konną od 6-7 godzin dziennie (w zależności od długości trasy, pogody i umiejętności jeźdźców) z przodownikiem Górskiej Turystyki Jeździeckiej PTTK.
  • noclegi w schroniskach, stanicach lub agroturystyce.
  • transport bagażu (rzeczy osobiste, sprzęt biwakowy, żywność itp. )
  • wyżywienie (śniadania, obiadokolacje robione wspólnie lub zamówione).
  • Ubezpieczenie NW na czas rajdu.
  • rajdową atmosferę, przepiękne widoki, niezapomniane wrażenia  :)

 

Cena: 1650zł

Stali klienci:  1600 zł (przynajmniej dwukrotne uczestnictwo w rajdzie)

 

Ważne informacje:

Oferta skierowana do dobrze jeżdżących(opanowany stęp, kłus, galop). Podczas rajdu posiłki są przygotowywane wspólnie, na ognisku lub kuchence gazowej. Zapewniamy menażki, kubki, sztućce. Warto wziąć butelkę/termos na wodę. Możliwość zdobycia odznaki GTJ PTTK. Można przyjechać dzień wcześniej, wieczorem (nocleg w cenie).Osoby, które chcą jechać transportem publicznym zalecamy skorzystać z firmy NEOBUS, która dowozi do Polańczyka  o 7:00 rano skąd odbierzemy uczestników (zrzutka na paliwo). Można dojechać z dwóch kierunków: Warszawy i Wrocławia (Katowic, Krakowa, Rzeszowa). Powrót jest o 15:30 z Ustrzyk Dl. Proszę uwzględnić to w mailu rezerwacyjnym. Osoby, które są mocno uczulone na osy, pszczoły i szerszenie i ukąszenie może zagrażać ich życiu prosimy aby się nie zapisywały. Jazdy są prowadzone w systemie naturalnym, na oklep, na podkładach żelowych. Trasa rajdu w trakcie przygotowań.  Aby rajd się odbył musi być minimum 4 uczestników. W innym wypadku będzie w formie stacjonarnej.

Wyposażenie uczestnika rajdu/przepędu

Jak zarezerwować miejsce?

Należy wysłać maila z danymi (Imię, Nazwisko, PESEL oraz numer kontaktowy). Zatwierdzeniem rezerwacji jest wysłany przez nas mail zwrotny potwierdzający rezerwację a następnie wpłata przez  Państwa zadatku (bezzwrotnego w momencie rezygnacji) wysokości 300zł (do 10 dni od momentu potwierdzenia rezerwacji) na konto: Jan Myśliński, 38-709 Polana 74a, nr 68 1020 2980 0000 2302 0101 6799 (w tytule proszę wpisać: Imię i Nazwisko, rajd konny w terminie….).  Pozostała część kwoty płatna na miejscu przy rozpoczęciu rajdu.

Rezerwacja i dodatkowe informacje pod telefonem:+48 501597228 ,+48 501696325 lub mailem tabun@tabun.pl.